Pivničná chatka pri jazere

4 až 6 osôb
min. 1 noc
1 spálňa
1 kúpeľna
1 toaliet
televízor
parkovanie
povolený
bez stravy
pivnicna-chatka-pri-jazere-krb
krb
gril
aktivity
V chatovej oblasti obce Búč máme pre Vás pripravený ešte jeden krásny, samostatný objekt, ktorý stojí priamo na brehu jazera. Pivničná chatka pri jazere ponúka celoročné ubytovanie s maximálnou kapacitou 4 až 6 osôb. Na poschodí objektu je hosťom k dispozícii útulná dvojlôžková spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Prízemie chatky tvorí spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a pohodlným rozťahovacím gaučom, ktorý sa počas noci jednoducho premení na prístelku pre dve osoby. Spoločenská miestnosť je prepojená s kuchynským kútom, kde je Vám k dispozícii dvojplatnička s elektrickou rúrou, chladnička, rýchlovarná kanvica, kávovar a hriankovač. Spoločné chvíle pri jedle si vychutnáte za spoločným priestranným stolom. Komfort tu dopĺňa kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne oddýchnuť a relaxovať môžu ubytovaní hostia na vonkajšej terase s možnosťou grilovania na záhradnom grile a opekania na otvorenom ohnisku. V prípade záujmu hostí je po dohode možnosť zabezpečenia ochutnávky kvalitných vín vo vedľajšom objekte. Parkovanie je možné priamo pri chatke. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás opäť čoskoro navštívite. Tešíme sa na Vás.
V chatke nájdete kuchynský kútik, v ktorom je chladnička, dvojplatnička s rúrou na pečenie, rýchlovarná kanvica, kávovar, hriankovač a jedálenský stôl pre 12 osôb. Súčasťou chaty je spoločenská miestnosť s krbom, káblovou televíziou a rozťahovacím gaučom vhodným pre 2 osoby. Na poschodí sa nachádza menšia izba so 4 lôžkami a malým balkónom. V chate nechýba ani sociálne zariadenie so sprchou a toaletou.

Pri chate sa nachádza vonkajšia terasa s posedením, kde je možnosť grilovania. K dispozícii je prenosný gril a možnosť varenia guláša. Parkovať je možné pri chate.

Potraviny sú vo vzdialenosti približne 700 metrov. Asi 100 metrov od chaty nájdete 13 hektárové jazero vhodné na rybolov.

Cenník ubytovania

Celoročne
min. 1 osoba
min. 1 noc
1. Január - 31. December
22 €
Osoba/noc
Dieťa
1. Január - 31. December
18 €
Dieťa /noc
Cena ďalej zahŕňa: posteľná bielizeň, uteráky, parkovanie, drevo do krbu, detská postieľka, rekreačný poplatok
Záloha za ubytovanie - požadovaná pred nástupom na pobyt
15%
© 1993-2024 Penzión Emese | Všetky práva vyhradené.
Ochrana osobných údajov
Ikony od icons8 | Vytvoril: Peter Kulcsár
Realizované s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja
screen